Historia p. Basi Pawłowskiej

Na początku stycznia napisała do nas pani Barbara, oto treść jej wiadomości:

„Dzień dobry,ostatnio zupełnie przypadkiem na Facebook’u znalazłam polubienie strony ze zdjęciami Garwolina czego kontynuacją było archiwum fotograficzne Basi Witczak-Witaczyńskiej. W ostatnim wpisie Państwa na zdjęciach komunijnych z 1961 roku jest moja mama-Zofia Woźniak(025)oraz zdjęcie mamy z rodzicami-Stanisławem i Teresą Woźniak(060) niestety obydwoje już nieżyjący:(.Przejrzałam właściwie wszystkie zdjęcia co naprawdę sprawiło mi niesamowitą przyjemność i w portretach znalazłam zdjęcie mojej chrzestnej Grażynki Sikory(983)niestety również nie żyjącej 🙁 Niestety żadnych z tych zdjęć nie posiadamy w naszych rodzinnych zbiorach,czy byłaby możliwość udostępnienia tych zdjęć?”

Oczywiście zdjęcia na odbitkach udostępniamy, więc szybko odpisaliśmy i umówiliśmy się na przekazanie zdjęć. Kilka zdjęć znajdowało się na negatywach, więc wykonaliśmy odbitki ze skanów u fotografa. Odbitki przekazaliśmy na ręce siostry p. Barbary.

Dziś otrzymaliśmy odpowiedź zwrotną, na którą czekaliśmy z utęsknieniem 🙂

„Bardzo dziękujemy za umożliwienie poznania zdjęć z przeszłości naszej mamy(babci) oraz babci i dziadka (prababci i pradziadka) Niestety nie mieliśmy żadnych fotek z tamtego okresu więc tym bardziej była to dla nas ogromna przyjemność. Rodzina Zofii Woźniak(Grzeszczak)”

Zdjęcie wnucząt i prawnucząt ze zdjęciami które odnaleziono i przekazano dzięki naszej pasji :)
Zdjęcie wnucząt i prawnucząt ze zdjęciami które odnaleziono i przekazano dzięki naszej pasji 🙂

Baaaaardzo lubimy takie chwile 🙂

Pozdrawiamy
Krzysztof&Sebastian

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *